• 2013-12-17

Zakopower i Grzegorz Turnau w Sali Kongresowej

31 grudnia 2013 roku | Stołeczna Estrada

Miłośnicy Grzegorza Turnaua i zespołu Zakopower będą mieli wyjątkową okazję do świętowania ostatniego wieczoru roku 2013 w towarzystwie i przy muzyce artystów. Koncert, w programie którego znajdą się ich największe przeboje, odbędzie się o godzinie  31 grudnia o godzinie 19.00 w Sali Kongresowej w Warszawie.

Grzegorz Turnau i Zakopower - Koncert Sylwestrowy, plakat (źródło: mat. prasowe)

Grzegorz Turnau i Zakopower - Koncert Sylwestrowy, plakat (źródło: mat. prasowe)

Grzegorz Turnau i Sebastian Karpiel-Bułecka spotkali się na początku tego roku przy realizacji projektu Po drodze, który miał swoją premierę w kwietniu tego roku i spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności oraz zainteresowaniem mediów. Współpraca artystów i odkrycie wspólnych fascynacji muzycznych zaowocowały bardzo interesującymi, nowymi aranżacjami znanych utworów.

31 grudnia na scenie Sali Kongresowej wystąpi trzydziestu muzyków, zespoły solistów oraz Orkiestra Kameralna Młodej Polskiej Filharmonii. W ich wykonaniu zabrzmią między innymi utwory, które na przestrzeni wielu lat wzruszały, bawiły i skłaniały do refleksji: Bracka, Cicho Sza, Dzikie wino, Boso, Jak Linoskoczek oraz Na Plażach Zanzibaru, który połączył obu muzyków. Bilety są dostępne w sieci Ebilet, w salonach Empik oraz w siedzibie Stołecznej Estrady, która organizuje wydarzenie.


Zakopower i Grzegorz Turnau w Sali Kongresowej – Koncert Sylwestrowy
31 grudnia 2013 r., godz. 19.00
Plac Defilad 1, Sala Kongresowa
Warszawa

Dodaj komentarz